ثبت‌نام / ورود
ثبت‌نام / ورود

استارت آپ ها در خدمت کسب و کارهای کوچک

استارت آپ ها در خدمت کسب و کارهای کوچک
در اروپا بیش از 23 میلیون کسب و کار کوچک – که بیشتر آن ها کمتر از 10 نفر کارمند دارد، فعالیت می کنند. چنین کسب و کارهایی معمولا توان مالی کافی برای گزینش و آموزش بهترین افراد را برای کار ندارند. از طرفی پیدا کردن راه حل ارزان و موثر برای بسیاری از مشکلات و چالش ها مستلزم گرفتن کمک و مشاوره از شرکت هایی است که تجربه و دانش کافی را دارند. برخی استارت آپ ها کمک به سایر استارت آپ ها را به عنوان حوزه فعالیت خود برگزیده اند.

استفاده از خدماتی که آن ها برای مدیریت بهتر کسب و کارها ارائه می کنند، می تواند سبب شود که هم تیم کاری قوی تری داشته باشیم و هم به طور کلی اکوسیستم کارآفرینی فعال تر و پویا تر شود. این استارت آپ ها در زمینه ارتقا مدیریت کسب و کارها، افزایش همکاری بین آن ها، استخدام بهترین نیروهای کاری، آموزش موثر کارمندان و صرفه جویی در سرمایه و وقت و ... فعالیت می کنند.
در ادامه با بعضی از آن ها آشنا می شویم:
Sortlist
این استارت آپ به کسب و کارها در سراسر دنیا کمک می کند تا راحت تر به بازار هدف خود دست پیدا کنند، بازاریابی کنند، روابط موثرتری داشته باشند و نیازهای ویژه هر یک به درستی رفع شود.
Attest
مشتری ها درباره برند شما چه فکر می کنند؟ آیا اصلا آن را می شناسند؟ درباره رقبایتان چه چیزی را دوست دارید و از چه چیزی ناراضی هستید؟ Attest سعی می کند از طریق جداول و نمودارهایی که در اپلیکیشن خود ارائه می دهد، به این دست پرسش های شما پاسخ گوید. این شرکت در 80 کشور بیش از 100 میلیون مشتری دارد. خدمات Attest شامل تست کردن استراتژی شرکت، درک بهتر مشتریان و خواسته های آن ها، روش های نوآورانه برای کشف نیاز و خواست مشتری و در نهایت پیشرفت کسب و کار است.
Personio
این استارت آپ مستقر در مونیخ یک پلتفرم فعال در زمینه منابع انسانی و استخدام نیروی کار است که بر روی کسب و کارهای کوچک تمرکز دارد. از زمان شکل گیری در سال 2015 تا کنون بیش از 1000 مشتری از 35 کشور داشته است. همچنین تاکنون فرایند گزینش و استخدام 150 هزار نفر را انجام داده است.
 TravelPerk
استارت آپ TravelPerk که در سال 2015 در بارسلونا شکل گرفت، به شرکت ها کمک می کند تا سفرهای کاری کارمندانشان را در مدت 10 دقیقه هماهنگ کنند. در این پلتفرم شرکت ها می توانند مناسب ترین بلیط و هتل را جستجو و رزرو کنند و سایر برنامه ریزی های سفر آن ها را هم انجام دهند. در واقع کسب وکارها می توانند هم در زمان صرفه جویی کنند و هم هزینه های خود را تا 20 درصد کاهش دهند.
Call A Lawyer
یکی از علل ناکامی یک استارت آپ، چالش های حقوقی است. پایه گذار یک شرکت ممکن است در زمینه کار خود خبره باشد، اما ناآگاهی از مسائل حقوقی می تواند خسارت های زیادی را به او تحمیل کند. گرفتن یک وکیل و یا مشاور حقوقی هم می تواند هزینه زیادی داشته باشد.
یک استارت آپ فرانسوی برای کسب و کارهای کوچک کشورش خدماتی ارائه می کند که می تواند این مشکل آن ها را رفع کند.
Call A Lawyer پلتفرمی ارائه می کند که امکان ارتباط سریع مشتری با یک وکیل را فراهم می کند. این استارت آپ امکان برقراری ارتباط با یک شبکه 500 نفره وکلا را فراهم می کند. وکیل ها مشکلات حقوقی استارت آپ ها را در زمینه های مختلف پاسخگو هستند. فعلا فقط در فرانسه می توان از خدمات این شرکت بهره برد، اما مدیران آن در تلاش هستند دایره فعالیت خود را به تمام اروپا- که قوانین مشترک یا مشابه دارند- توسعه دهند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن

پیوندهای مهم

© کلیه حقوق اين پورتال متعلق است به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان

می‌باشد.